Odgovori o Onecoin/Onelife biznis modelu

Ovde ćemo postavljati sve optužbe i argumente koje protivnici Onecoina pišu po blogovima i komentarima. Sve ćemo detaljno analizirati i argumentovano odgovoriti. Ostavićemo objektivnim ljudima sami da odluče koje argumente će prihvatiti
flatrate

Re: Odgovori o Onecoin/Onelife biznis modelu

Post by flatrate » Sun Jan 07, 2018 3:29 pm

Rekao sam ti već trolu, iako je IGOR mekom na tebi nisam. Vidio sam kako forumi idu na pakao nad fanaticima poput tebe i to se neće dogoditi ovdje. Vaš stari materijal kopiranja / lijepljenja koji dobivate od tim nije dopušten. Netko vas mora nazvati zbog prijevare koju ste i da je netko ja. Donesite vrijednost ovom forumu umjesto svog otrova sa svakim postom i neću te morati udariti toliko koliko ..
kabeeeesh?

CryptoXpose2

Post by CryptoXpose2 » Sun Jan 07, 2018 3:52 pm

flatrate wrote:
Sun Jan 07, 2018 3:29 pm
Rekao sam ti već trolu, iako je IGOR mekom na tebi nisam. Vidio sam kako forumi idu na pakao nad fanaticima poput tebe i to se neće dogoditi ovdje. Vaš stari materijal kopiranja / lijepljenja koji dobivate od tim nije dopušten. Netko vas mora nazvati zbog prijevare koju ste i da je netko ja. Donesite vrijednost ovom forumu umjesto svog otrova sa svakim postom i neću te morati udariti toliko koliko ..
kabeeeesh?
Već ste spomenuli ovu točnu točku gledišta najmanje 50 puta na ovom forumu. Zašto ga ponavljate i iznova? Vi ste vi koji kopirajte / zalijepite tu identičnu poruku. Ništa ne izlazi iz nje, osim tih beskorisnih poruka koje dodatno ometaju ovaj forum. Ali očito je to ono što želite, tako da bi ljudi bili previše dosadno razmišljati o problemima koji se odnose na OneCoin.

flatrate

Post by flatrate » Sun Jan 07, 2018 4:00 pm

sigurna trolica, znamo ... idi na engleski pa ću ti se brže probijati. Prestani se sakriti iza drugog jezika

Post Reply